Yaklaşık 10-15 senedir ürün veya servis satışları çok değişti. İnternet herşeyi değiştirdiği gibi pazarlama yöntemlerini de değiştirdi. Eğer bir ayakkabı satıcısı iseniz rakibiniz komşunuzdu. Şimdi tüm türkiyeyi rakibiniz yapabilirsiniz. Perakende satışlarda mesafeler yok olmuş durumda. Eğer internete dahil olmayı tercih etmezseniz durum kötü. Çünkü sizin sattığınız ürünü Türkiye genelinde birçok firma satıyor.

Birkaç sene öncesine kadar güvenlik kaygıları vardı fakat şimdi insanlar araştırmalarını yapıp neyin güvenli olup olmadığı konusunda bilinçlenmiş durumdalar.

Online satış yapmak istiyorsanız birkaç adımda hedef kitlenizi tüm türkiye haline getirebilirsiniz. Firmanızın hangi şehirde olduğunun satışlarınızda önemi kalmaz. Bunu her satışınızda belli bir miktar ödeme karşılığında hepsiburada, markofoni, n11 gibi sitelerden de yapabilirsiniz. Ama ileriyi düşünüyorsanız kendi mecranızda bunu oturtmanız daha yararlı olacaktır.

Aynı zamanda sitenizin değişime açık olması gerekmektedir. Nasıl bir mağazada stok sürekli değişiyor, farklı ödeme yöntemleri geliyorsa bunu sitenizde de sağlamak durumundasınız.

Eğer bir firmadan paket sisteminde bir yazılım alıyosanız her değişimde onların keyfine mahkumsunuz. Sizden ek ücret de isteyebilirler ve yapacak birşeyiniz olmaz. Bunun için RevoSeo olarak size özel sitenizi teslim ediyoruz. Aynı zamanda kontrol paneli de elinizin altında. Herhangi bir editlemede bize bağlı değilsiniz. Ve danışmanlık için kesinlikle ek ücret istenmez.